Serocka 14

Kamienica przy Serockiej 14 powstała w latach 30 tych XX wieku.

Budynek jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o  metrażach już od 15 do 60m2. Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w latach 2018 do 2021 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków. Dodano nowoczesną windę i garaż podziemny. Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych

  • wszystkie instalacje zostały wymienione
  • centralne ogrzewanie
  • Wysokość mieszkań ok. 2,75 m
  • głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe
  • Nowa winda
  • Garaż podziemny

Lokalizacja inwestycji SEROCKA 14

Kamienica usytuowana w kultowej dzielnicy Praga Południe, niedaleko ulicy Grochowskiej i Ronda Wiatraczna, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Bardzo blisko jest stąd do centrum Warszawy. 

W najbliższej okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola. 

Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki tramwajowe, liczne parki, centrum handlowe Promenada, jak i pięknie zrewitalizowany Plac Szembeka. 

Leżąca na prawym brzegu Wisły dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja przedwojennej zabudowy nadaje niepowtarzalny klimat. Znajdziesz tu zrewitalizowane kamienice, słynne Państwowe Zakłady Optyczne zamienione na lofty, oraz legendarną fabrykę Wedla. Do Pragi-Południe przynależy też prestiżowa dzielnica willowa Saska Kępa. Mieści się tu Teatr Powszechny i symbol Warszawy - Stadion Narodowy. Można tu znaleźć również jeden z najpiękniejszych parków w Europie - Park Skaryszewski. 

Komunikacja
Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą trzech mostów: Siekierkowskiego, Łazienkowskiego i Poniatowskiego. Najważniejszą arterią dzielnicy jest ul.Grochowska, gdzie kursują autobusy i tramwaje. Nieopodal kamienicy jest również stacja szybkiej kolei miejskiej, a w planach jest budowa II linii metra. Najbliższy przystanek tramwajowy, stacja Plac Szembeka 03 znajduje się w odległości 400m od inwestycji. To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - zaledwie ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo. W odległości 1300m znajduje się Stacja metra Szwedzka. 

Edukacja
W najbliższej okolicy kamienicy Serocka 14 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w odległości 300m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 6 w odległości 250m, Szkoła podstawowa nr 141 w odległości 750m. W odległości 700m znajduje się Państwowe Przedszkole nr 57. 

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Petra Medica, w odległości 900 m Reh-Medica. Apteka Dbam o zdrowie jest w odległości 450m. Zaś w odległości 1200m mieści się wielki Szpital - Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów 128. 

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się liczne sklepy i kawiarnie. Biedronka w odległości 300m, sklep spożywczy u Roberta w odległości 400 m, supermarket Lidl w odległości 600m, kawiarnia Koza Cafe w odległości 70m, bar Saigon w odległości 400m. Bankomat Euronet w odległości 300 m. W odległości 1900m znajduje się duże centrum handlowe Atrium Promenada z licznymi sklepami, restauracjami i galeriami sztuki.

ZAPYTAJ O APARTAMENT

Nowe mieszkania w Warszawie? Zapytaj nas – z pewnością mamy ofertę w sam raz dla Ciebie! Już dziś wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe, udzielając niezbędnych informacji i odpowiadając na Twoje pytania. Przekonasz się, że na rynku nieruchomości nie mamy sobie równych!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Prowadzimy inwestycje na rynku nieruchomości w Warszawie, realizując usługi dostosowane do Państwa oczekiwań.

Paradox Investment
Lekarska 8
02-414 Warszawa

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Image